Email Adresiniz :
Şifreniz :
Yeni Üyelik Şifremi Unuttum?
                 


Bu sözleşme, Zed Teknoloji müşteriye hosting servislerinin satış ve kullanım şartlarını düzenlemek için hazırlanmıştır. Müşteri ve Zed Teknoloji, aşağıda belirtilen şartlar üzerinde tam bir anlaşmaya varmışlardır.

Zed Teknoloji Bilgisayar ve İnternet Hizmetleri: Sözleşmenin bundan sonraki bölümünde kısaca "Zed Teknoloji " olarak anılacaktır. Adres: 25 Mayıs Mahallesi / Ş. Bayram Soylu Sokak / No: 3/3 - Havza / Samsun

Müşteri: Bu sözleşmeyi, Zed Teknoloji online hosting satış bölümünde yapacağı başvuru esnasında onaylayan şahıs veya kurum.

Müşteri'nin Zed Teknoloji web sitesinden yapacağı online başvuru ile sözleşme yürürlüğe girer. Sözleşme süresizdir.

Zed Teknoloji, müşteriye yapacağı her türlü bildirim için, öncelikle müşterinin kayıt işlemi esnasında bildirdiği e-posta adresini kullanacaktır. Bu adresin geçerli bir adres olması konusundaki sorumluluk müşteriye aittir.

Zed Teknoloji, müşterinin online başvuru esnasında bildirdiği servislerin kendi sisteminde kurulumunu gerçekleştirir, ilgili ücretlerin kredi kartından veya havale yolu peşin tahsilatını takiben, müşterinin servislerini kullanıma açar ve müşteriyi bilgilendirir.

Müşteri, Zed Teknoloji hosting servisleri ile ilgili kullanım ücretlerini ve ilgili vergileri (kullanılan servis içeriğine bağlı olarak) ödemeyi kabul eder. Ücretler, her kullanım dönemi başında peşin olarak tahsil edilecektir. Zed Teknoloji, servis ücretlerini, müşteriye sözleşme anında yazılı doküman, web sayfası veya e-posta yolu ile bildirmektedir. Zed Teknoloji her türlü servis ücretlendirmesi ile ilgili düzenleme yapma hakkını saklı tutar. Servis ücretlerinde gelecekte meydana gelebilecek değişiklikler, Zed Teknoloji web sitesi ve/veya e-posta yolu ile müşteriye bildirilecektir. Müşterinin Zed Teknoloji servislerini kullanmaya devam etmesi, yürürlükteki sözleşme şartlarını ve geçerli ücret tarifesi üzerinden ödeme yapmayı kabul ettiğini belirtir. Müşteri sözleşmeyi dilediği anda, aylık hesap planlarında 5 işgünü önceden, yıllık hesap planlarında 15 işgünü önceden haber vermek şartı ile, Zed Teknoloji'ma yapacağı yazılı başvuru (posta, e-posta) yada müşteri paneli yolu ile sonlandırabilir. Bu durumda, Zed Teknoloji, müşterinin içinde bulunduğu kullanım dönemini takip eden dönem için yenileme işlemi yapmayacaktır. Sözleşmenin sona erdiği tarihte, müşterinin Zed Teknoloji'ma olan borçları, sonlanma tarihinde kredi kartı hesabından tahsil edilecektir. Sözleşmenin müşteri tarafından sonlandırılması durumunda, müşteriye ait Zed Teknoloji'da bulundurulan hizmete ait bütün kayıtlar silinecektir. Müşteri, sözleşmenin yürürlükte kaldığı süre boyunca, Firmamıza tahsilat için bildirdiği kredi kartı bilgilerinin güncelliğinden sorumludur. Müşteri, kredi kartının son kullanma tarihinin değişmesi durumunda, bu bilgiyi Zed Teknoloji'ma iletecektir. Zed Teknoloji, müşterinin kredi kartı hesabından tahsilat gerçekleştirilememesi durumunda, müşterinin ilgili servislerini askıya alma veya sözleşmeyi tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar. Zed Teknoloji, müşterinin tercih ettiği durumlarda yada talebi üzerine, servislerin bağlı bulunduğu alan adı ile ilgili yenileme işlemlerini gerçekleştirerek, ilgili ücretlerin tahsilatını kredi kartı hesabından gerçekleştirecektir.

Zed Teknoloji, müşteriye sağlanan servislerin sürekliliğinin sağlanması için gerekli çabayı sarf edecektir. bununla beraber, zed teknoloji servislerin müşterinin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacağını, kesintisizliğini, hatasızlığını ve güvenilirlik seviyesini garanti etmez. müşterinin bu sözleşme kapsamında sağlanan herhangi bir servisin kullanımından ve/veya kullanılamamasından dolayı oluşabilecek direkt ve/veya dolaylı zararlarında zed teknoloji sorumluluğu, en fazla sağlanan servislerin toplam bedeli kadar olabilir.

Aksi belirtilen durumlar hariç, müşterinin yapacağı online işlemler ile ilgili olarak, Zed Teknoloji kayıtları geçerli sayılacaktır.

Müşteri, bu sözleşme kapsamındaki servislerini müşteri panelinden Zed Teknoloji onayı olmadan devredemez.Devir işleminden kaynaklanabilecek anlaşmazlıklardan Zed Teknoloji hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Zed Teknoloji, müşteriye 3 işgünü önceden yazılı bildirim yaparak, bu sözleşmeyi sebep göstermeden sonlandırabilir.Bu durumda, müşterinin Zed Teknoloji'ye ödemesini önceden gerçekleştirdiği, ancak kullanımı gerçekleşmeyen servislerle ilgili ücretler, müşteriye iade edilir. Müşterinin bu sözleşmede veya Zed Teknoloji Servis Kullanım Şartlarında belirtilen şartları ihlal etmesi durumunda, Zed Teknoloji, müşteriye sağlanan servisleri önceden haber vermeden sonlandırabilir ve sözleşmeyi iptal edebilir. Bu durumda, müşterinin önceden ödediği ücretlerin iadesi gerçekleştirilmez. Müşterinin kredi kartından servislerle ilgili tahsilatların gerçekleştirilememesi durumunda, Firmamız sözleşmeyi sonlandırabilir. Bu durumda, müşterinin önceden ödediği ücretlerin iadesi gerçekleştirilmez.

Vps Sunucu ve Domain hizmetleri hariç 7 gün içerisinde geri ödeme garantimiz mevcuttur. Siparis iptalleri siparis edilen gün içerisinde yapilir ve + 90 ( 546 ) 427 21 24 numarali telefon ile yada iletisim sayfamizdan gerçeklestirilebilir. Ulasilamama durumunda destek@zedteknoloji.com.tr satis@zedteknoloji.com.tr e-mail adreslerine siparis geçildigi gün içerisinde mail atilma zorunlulugu tarafinizdan dogacaktir. Tarafiniza bildirilir. Arıca MÜŞTERİ'nin kullanımına sunulan hizmetlerin aralıksız 3 gün süreyle kesintiye uğraması halinde, MÜŞTERİ, kesinti nedenine bakmaksızın, anlaşmayı sona erdirebilir. Böyle bir durumda ZED TEKNOLOJİ internet Hizmetleri, anlaşmanın kalan kısmına tekabül eden ücreti MÜŞTERİ'ye iade EDER.

Müşteri, bu sözleşmeyi onaylayarak, yürürlükteki "Zed Teknoloji Servis Kullanım Şartları"nı kabul etmiştir. "Zed Teknoloji Servis Kullanım Şartları"nın geçerli hali, Zed Teknoloji hizmet sözlesmesi web sayfasında yayınlanmaktadır.

Müşterinin online başvurusu esnasında onayladığı bu sözleşmede zaman içerisinde gerçekleşecek değişiklikler, Zed Teknoloji http://www.zed.net.tr adresine sahip web sitesinde yayınlanarak ve/veya e-posta yolu ile müşteriye bildirilecektir. Müşteri, Zed Teknoloji servislerini kullanmaya devam ederek, yürürlükteki sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılacaktır.

İşbu sözleşmeden kaynaklanacak olan her türlü uyuşmazlığın çözümünde Yerel Mahkemeler yetkilidir.

hosting

Powered by WHMCompleteSolution

SSL sertifikası